WYKŁADY
I SZKOLENIA

Świadome i krytyczne podążanie za nowymi trendami, przekazywanie wiedzy z pasją, celne i wyważone. Choć przede wszystkim odpowiedzialne, gdyż wykładowca odpowiada za tych, których naucza. Dr Magdalena Szumska nie obawia się stanąć przed salą wypełnioną po brzegi. Były to w przeszłości sale akademickie, w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych i Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, obecnie są to sale podczas prestiżowych konferencji podczas wydarzeń takich jak m.in. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT, Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE, Międzynarodowe Targi Sprzętu i wyposażenia medycznego SALMED, Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Ogólnopolska Konferencja Stomatologów Praktyków Days For Dentist, Kongres Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego, Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE Hospital, Europejski Kongres Medyczny, Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny FDI.

Dr Magdalena Szumska współpracuje m.in. z Wielkopolską Izbą Lekarską, Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Szpitali Prywatnych, Wielkopolskim Związkiem Zakładów Opieki Zdrowotnej – Organizacja Pracodawców, Lubelskim Hospicjum im. Małego Księcia, Fundacją Tam i z powrotem czy ogólnopolskimi i międzynarodowymi stowarzyszeniami studenckimi.

 

extras
/next

              

 

Odwiedź

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.