SZPITALE, KLINIKI, PRZYCHODNIE I GABINETY
OD 22 LAT W MEDYCYNIE

DORADZTWO OPARTE NA WYNIKACH FINANSOWYCH
RENTOWNOŚĆ PLACÓWEK MEDYCZNYCH, DOBÓR PERSONELU

AUDYT Z ODPOWIEDZIALNYM WDROŻENIEM ZMIAN
DORADZTWO DLA WŁAŚCICIELI GABINETÓW

PRECYZJA, ELASTYCZNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ = ZYSKI

ORTODONCJA I STOMATOLOGIA
NIGDY WCZEŚNIEJ
NIE BYŁY TAK DOBRZE ZARZĄDZANE

Precyzja, elastyczność, skuteczność = POWODZENIE

ROZWIJAMY MEDYCYNĘ PRAWOLUBNIE
I FINANSOWO SKUTECZNIE

Lekarze, małe gabinety, centra medyczne, kliniki i szpitale

WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI

EKONOMIA, ZARZĄDZANIE I KIEROWANIE LUDŹMI, MARKETING,
WYNIK FINANSOWY, LOJALNOŚĆ KLIENTÓW

Publikacje

Dr n. ekon. Magdalena Szumska to autorka kilkudziesięciu publikacji dla lekarzy, zarządzających i personelu medycznego, w tym ośmiu książek z zakresu doradztwa, m.in. bestsellera pt. „Trudny pacjent w gabinecie statologicznym”, nagrodzonego Grand Prix CEDE 2012. Publikacja doczekała się wydania drugiego zmienionego pt. „Trudny pacjent w medycynie”. Kolejną książką zbierającą bardzo dobre recenzje jest książka „Profesjonalna recepcja w usługach medycznych” – podręcznik dla kadry zarządzającej wizytami pacjentów.

Jej publikacje zaskakują ilością gotowych rozwiązań do implementacji w placówkach medycznych. Wprowadziła pojęcie trudnego pacjenta w medycynie, nadal pozostaje jedną z najważniejszych autorek poruszających zagadnienie trudnego pacjenta w gabinecie lekarskim i dentystycznym.

Dr n. ekon. Magdalena Szumska jest również pomysłodawcą, współtwórcą i Redaktor Naczelną dwumiesięcznika „Medical Maestro Magazine”.

extras
/next

              

 

Odwiedź

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.