UWAŻNOŚĆ I OSTROŚĆ W SPOJRZENIU

PRZYGOTOWANIE I WDRAŻANIE Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ

SZPITALE, KLINIKI, PRZYCHODNIE I GABINETY
OD 19 LAT W MEDYCYNIE

DORADZTWO OPARTE NA WYNIKACH FINANSOWYCH
RENTOWNOŚĆ PLACÓWEK MEDYCZNYCH, DOBÓR PERSONELU

AUDYTY, DORADZTWO I WDROŻENIA
W GABINETACH I KLINIKACH

PRECYZJA, ELASTYCZNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ = POWODZENIE ORGANIZACJI

CZAS NA ZMIANĘ
SZYBKOŚĆ W OSIĄGANIU REZULTATÓW

MEDYCYNA, PRAWO, USŁUGI I PRODUKTY LUKSUSOWE

ORTODONCJA I STOMATOLOGIA
NIGDY WCZEŚNIEJ
NIE BYŁY TAK DOBRZE ZARZĄDZANE

Precyzja, elastyczność, skuteczność = POWODZENIE

ROZWIJAMY MEDYCYNĘ PRAWOLUBNIE
I SKUTECZNIE FINANSOWO

Lekarze, małe gabinety, centra medyczne, kliniki i szpitale

POLSKA TO MAŁE MIEJSCOWOŚCI I DUŻE AGLOMERACJE

JESTEŚMY WSZĘDZIE, GDZIE SĄ PACJENCI, GDZIE JESTEŚ TY

Wykłady i kursy

KRAKDENT 2017 - Dental Medical Maestro czytaj >>

MMA - Medical Maestro Academy - Studia Podyplomowe Zarządzania czytaj >>

Dr n. ekon. Magdalena Szumska jest ekspertem z zakresu zarządzania gabinetem, specjalistą ds. kapitału ludzkiego i zachowań klientów. Swoją wiedzę teoretyczną i w znaczniej mierze – praktyczną, przekazuje podczas wykładów i szkoleń doskonalących dla lekarzy, lekarzy zarządzających i personelu pomocniczego, podczas licznych kongresów, targów, konferencji i zjazdów.

Wykłady i szkolenia przeprowadza podczas dużych wydarzeń, takich jak Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT, Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE, Międzynarodowe Targi Sprzętu i wyposażenia medycznego SALMED, Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Ogólnopolska Konferencja Stomatologów Praktyków Days For Dentist, Kongres Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego, Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE Hospital, Europejski Kongres Medyczny oraz Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny FDI.

Podczas wykładów i szkoleń porusza tematy związane m.in. z otwieraniem gabinetów, zarządzaniem małymi i średnimi gabinetami, praktycznym podejściem do finansów, etycznym marketingiem, profesjonalnymi rozmowami w recepcji oraz komunikacji z pacjentem-klientem.

Dr n. ekon. Magdalena Szumska to pomysłodawca Ogólnopolskiej Konferencji Dental Medical Maestro skierowanej do lekarzy i właścicieli małych i średnich gabinetów dentystycznych, higienistek i asystentek oraz pracowników recepcji, a także Medical Maestro Business – Konferencji dla lekarzy i zarządzających.

Współpracuje m.in. z Wielkopolską Izbą Lekarską, Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Szpitali Prywatnych, Wielkopolskim Związkiem Zakładów Opieki Zdrowotnej – Organizacja Pracodawców, Lubelskim Hospicjum im. Małego Księcia, Fundacją Tam i z powrotem czy ogólnopolskimi i międzynarodowymi stowarzyszeniami studenckimi.

extras
/next

       

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.