SZPITALE, KLINIKI, PRZYCHODNIE I GABINETY
OD 22 LAT W MEDYCYNIE

DORADZTWO OPARTE NA WYNIKACH FINANSOWYCH
RENTOWNOŚĆ PLACÓWEK MEDYCZNYCH, DOBÓR PERSONELU

AUDYT Z ODPOWIEDZIALNYM WDROŻENIEM ZMIAN
DORADZTWO DLA WŁAŚCICIELI GABINETÓW

PRECYZJA, ELASTYCZNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ = ZYSKI

ORTODONCJA I STOMATOLOGIA
NIGDY WCZEŚNIEJ
NIE BYŁY TAK DOBRZE ZARZĄDZANE

Precyzja, elastyczność, skuteczność = POWODZENIE

ROZWIJAMY MEDYCYNĘ PRAWOLUBNIE
I FINANSOWO SKUTECZNIE

Lekarze, małe gabinety, centra medyczne, kliniki i szpitale

WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI

EKONOMIA, ZARZĄDZANIE I KIEROWANIE LUDŹMI, MARKETING,
WYNIK FINANSOWY, LOJALNOŚĆ KLIENTÓW

Protetyka stomatologiczna

Leczenie protetyczne odtwarza oraz poprawia prawidłowy układ zębów. Uzupełnienie wszystkich zębów zapewnia nie tylko prawidłową funkcje żucia, ale także poprawia estetykę oraz profil twarzy. Braki w  uzębieniu wpływają  na zaburzenia ze strony układu pokarmowego i stawowego (staw skroniowo-żuchwowych), powodują szumy w uszach, zawroty i bóle głowy. Brak zębów postarza, pogarsza rysy twarzy oraz upośledza mowę i wreszcie stanowi poważną rysę na naszym wizerunku.

Zniszczone korony zębów, nie nadające się do odbudowy za pomocą wypełnień zęby odtwarzamy za pomocą koron protetycznych. Korona chroni ząb przed złamaniem, a także przed próchnicą (ząb przestaje się psuć, kruszyć, pękać). Szczególnie zęby martwe są narażone na złamania podczas gryzienia i żucia. Materiały, z których wykonane są korony powinny być biozgodne z naszym organizmem aby nie wywoływały reakcji uczuleniowych. Sprawdzone i najzdrowsze materiały protetyczne z których wykonujemy korony porcelanowe to tlenek cyrkonu, tytan, tlenek glinu, porcelana i złoto.

Korony pełnoceramiczne, jako najbardziej estetyczne są w całości porcelanowe, bez żadnej wewnętrznej metalowej warstwy. Korony takie przewodzą światło (efekt naturalnego zęba), nie zmieniają koloru oraz najlepiej oddają charakter zębów naturalnych. Ze względu na duże walory estetyczne zalecane są głównie do odbudowy zębów przednich.

 

Drobne stłoczenia, przebarwienia oraz niedoskonałości kształtu, a także nadmierne przestrzenie miedzy zębami przednimi bardzo dobrze koryguje się za pomocą cienkich licówek porcelanowych.

 

Licówki porcelanowe o grubości 0,5 – 0,7 mm mogą całkowicie zmienić twój uśmiech!

W zębach bocznych tj. trzonowcach i przedtrzonowcach zamiast licówek stosujemy Inlay i Onlay. Są to bardzo wytrzymałe i  kosmetyczne plomby porcelanowe. Idealnie odbudowują kształt anatomiczny zębów, są odporne na ścieranie. Wykonanie ich poprzedzone jest pobraniem wycisku, na podstawie którego w laboratorium protetycznym wykonywane jest wypełnienie.

Brak jednego lub  kilku zębów możemy odbudować mostem. Jest to struktura której filarami są oszlifowane własne zęby Pacjenta. Filarami mostu mogą być również implanty. Po oszlifowaniu, zęby są zabezpieczane koronami tymczasowymi wykonanymi z akrylu. Są one zakładane w celu ochrony zęba, dziąsła i jako zabezpieczenie przed przemieszczaniem się zęba.

 

W Paul Dental wykonujemy również uzupełnienia ruchome tj. takie, które Pacjent sam umieszcza w jamie ustnej i wyjmuje. Należą do nich całkowite i częściowe protezy akrylowe, protezy szkieletowe lub elastyczne.

 

Współpracujemy ze sprawdzonymi, renomowanymi pracowniami protetycznymi co umożliwia wykonywanie prac na najwyższym poziomie.

extras
/next

              

 

Odwiedź

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.